ENDURANCE+ ENERGY BOOSTER BCAA RED FRUITS

ENDURANCE+ ENERGY BOOSTER BCAA RED FRUITS

Op voorraad

NU 25% KORTING OP HET GEHELE ASSORTIMENT
GRATIS VERZENDING VANAF € 50

ENDURANCE+ ENERGY BOOSTER BCAA RED FRUITS

ENDURANCE+ Energy booster+ BCAA is gemaakt van ginseng- en guarana-extracten voor een onmiddellijk stimulerend effect.

  • Bron van koolhydraten (14 g / gel)
  • Bron van vitamine B1, B2, PP, C en B6
  • Bevat BCAA-aminozuren
  • Enkele dosis, gemakkelijk te gebruiken
  • Hersluitbaar
Op voorraad
Gewicht
100g
€ 7,92 € 10,56

Over het product

De ENDURANCE+ Energy booster+ BCAA wordt geleverd in de vorm van een 20g gel. Samengesteld met ginseng- en guarana-extracten, is deze gel rijk aan snel absorberende koolhydraten (99% van de totale energie-inname) voor een onmiddellijk stimulerend effect.

  • De vitamines B1, B2, PP en B6 dragen bij tot een normaal energiemetabolisme
  • De vitamines B2, PP, B6 en C helpen vermoeidheid te verminderen.
  • Te consumeren in een enkele dosis, met een slokje water.
  • Hoe te gebruiken

    Voor een boost, net voor het begin of het einde van een evenement en voor een helling of versnelling. Het is aan te raden om het te consumeren met een drankje.
  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
    Energetische waarde (kcal)28814563
    Energetische waarde (kJ)1224238
    Koolhydraten waarvan (g)7228145
    Suikers (g)4550910
    Zout (g)0.2640.051
    Vitamine C (mg)831041721
    Vitamine B1 (mg)0.75680.1514
    Vitamine B2 (mg)0.91650.1813
    Vitamine PP (mg)11692.214
    Vitamine B6 (mg)0.91650.1813

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan
  • Ingrediënten en allergenen

    Glucosestroop, water, natuurlijk aroma van rode vruchten, BCAA*: L-valine, L-isoleucine, L-leucine, natriumchloride, gedroogde extracten van zaden van guarana en ginseng, zuurteregelaar: citroenzuur, vitamines C, B1, B2, B6, niacine, bewaarmiddel: kaliumsorbaat, maltodextrine, (*)BCAA: (Vertakte keten aminozuren)

Secure payment