RELOAD SPORT BAR CHOCOLATE

RELOAD SPORT BAR CHOCOLATE

Op voorraad

GRATIS VERZENDING VANAF € 50

RELOAD SPORT BAR CHOCOLATE

De Isostar Reload reep is speciaal ontworpen om de herstelfase van sporters en in het bijzonder duursporten te optimaliseren.

  • Rijk aan eiwitten (10 g / reep)
  • Bron van koolhydraten (20 g / reep)
  • Bron van vitamine B1, B2, B6, E, C en PP
Op voorraad
Gewicht
40g
€ 1,81

Over het product

ISOSTAR Reload bar is speciaal ontworpen om de herstelfase van sporters te optimaliseren en in het bijzonder voor de duursport. Het gegarandeerde eiwitgehalte (25% of 10g/bar) helpt bij het behoud en de opbouw van de spiermassa. De inname van koolhydraten bevordert het opladen van energie door het aanvullen van de glycogeenreserves van het lichaam en het vitaminen- en mineralengehalte helpt het verlies tijdens het sporten te compenseren:

  • de vitamines B1, PP en B6 dragen bij tot een normaal energiemetabolisme.
  • de vitaminen C, E en B2 helpen de cellen te beschermen tegen oxidatieve stress.
  • calcium en magnesium dragen bij tot een normale spierfunctie
  • vitamine B6 draagt bij tot de normale stofwisseling van eiwitten en glycogeen.

Zijn unitaire formaat om overal mee naartoe te nemen en zijn chocoladegeur maken het de perfecte bondgenoot voor een efficiënt en aangenaam herstel.

In overeenstemming met de AFNOR NF V 94-001 norm. Product dat voldoet aan de antidopingvoorschriften op de productiedatum van de partij.

*Herstel kan geoptimaliseerd worden met een inname van koolhydraten en eiwitten. Eiwitten helpen de spiermassa op peil te houden.

  • Hoe te gebruiken

    Vanaf de eerste 15 minuten na het einde van de training, gedronken samen met een drankje.
  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
    Energetische waarde (kcal)383191538
    Energetische waarde (kJ)1613646
    Vet waarvan (g)9.2133.75
    Verzadigde vetzuren (g)4.7241.910
    Koolhydraten waarvan (g)4919208
    Suikers (g)32361314
    Polyolen (g)5.62.2
    Voedingsvezels (g)4.61.8
    Eiwitten (g)26521020
    Zout (g)0.4880.23
    Vitamine C (mg)40501620
    Vitamine E (mg)6502.420
    Vitamine B1 (mg)0.7640.2825
    Vitamine B2 (mg)0.81580.3223
    Vitamine PP (mg)14885.635
    Vitamine B6 (mg)1.41000.5640
    Kalium (mg)376191508
    Calcium (mg)5036320125
    Magnesium (mg)1574262.817

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan 40g
  • Ingrediënten en allergenen

    Glucosesiroop, MELKeiwitten, MELKchocolade 20 %, (suiker, cacaoboter, magere MELKpoeder, MELKWEI, cacaomassa, MELKvet, emulgator : SOJAlecithinen, aroma), stabilisatoren : sorbitolen en glycerol, TARWEgluten, suiker, EI-eiwitpoeder, fructosesiroop, zonnebloemolie, bietenvezels, magere cacao (emulgator : SOJAlecithinen), calciumcarbonaat, calciumzouten van orthofosforzuur, aroma's, vitamines B1, B2, B6, C, E (LACTOSE en MELKeiwitten), niacine, zetmeel

Secure payment